Lediga Jobb

Om du vill jobba som säljare hos oss så skickar du din ansökan till jobb@pec.se, därefter kontaktar vi dig inför nästa rekryteringsträff. Glöm inte att ange vilken ort du söker till. Vi har kontor i Kristinehamn, Karlstad, Malmö samt Västervik

Kom i kontakt med oss

Namn*:
Företag:
Email*:
Telefon*:
Intresserad av:
Kommentarer:

Skicka

     

Info

PEC Sweden AB

Dr Enwalls väg 17
681 37 Kristinehamn


Tel:0550-79 11 00
Fax:0550-79 11 01
E-mail:info@pec.se
Web:www.pec.se


Kontaktpersoner PEC:

Simon Blomster, VD


Tel:0550-79 11 11
E-post:simon.blomster@pec.se


Liridon Alija, Vice VD


Tel:0550-79 11 16
E-post:liridon.alija@pec.se


Kontaktperson Kristinehamn:

Sandra Svärd, Platschef


Tel:0550-79 11 15
E-post:sandra.svard@pec.se


Kontaktperson Karlstad:

Per Mathiasson, Platschef

Strågatan 3
653 43 Karlstad


Tel:054-560389
E-post:per.mathiasson@pec.se


Kontaktperson Malmö:

Marcus Emanuelsson, Platschef

Carlsgatan 12A vån13
211 20 Malmö


Tel:040-622 75 00
E-post:marcus.emanuelsson@pec.se


Kontaktperson Västervik:

Robin Svensson, Platschef

Fiskaregatan 5
593 33 Västervik


Tel:0490-14050
E-post:robin.svensson@pec.se